Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 03 04

Europos arenose – ilgai lauktas T.Sedekerskio sugrįžimas ir produktyvus M.Kuzminskas

Traumą išsigydęs Tadas Sedekerskis po pusės metų pertraukos vėl žengė į aikštę Ispanijoje, o Italijoje Mindaugas Kuzminskas prisidėjo prie „dizainerių“ sėkmės.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / „Instagram“ nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ klubas 112:95 (16:25, 35:18, 35:34, 26:18) nugalėjo Malagos „Unicaja“ ekipą.

T.Sedekerskis aikštėje išbuvo kiek daugiau nei 1 minutę, per kurią taškų nepelnė, tačiau sugriebė atšokusį kamuolį.

Po 18 taškų nugalėtojams pelnė Johannesas Voigtmannas, Vincentas Poirier (8 atk. kam.) ir Shavonas Shieldsas.

Malagos ekipoje išsiskyrė 23 taškus surinkęs Kyle'as Wiltjeras.

„Baskonia“ realizavo 67 proc. dvitaškių (37/55) ir 43 proc. tritaškių (9/21).

„Baskonia“: J.Voigtmannas, V.Poirier ir S.Shieldsas po 18, P.Garino 16, L.Vildoza 12.

„Unicaja“: K.Wiltjeras 23, D.Milosavljevičius ir M.Lessortas po 15.

Milano „Olimpia“ Italijos čempionato rungtynėse 110:91 (35:22, 26:12, 22:26, 27:31) susitvarkė su Turino „Fiat“ ekipa.

Mindaugas Kuzminskas per 18 minučių pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Amadeo Della Valle buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 21 tašku.

Milano ekipa puikiai atakavo iš toli – pataikė 17 tritaškių iš 33 (52 proc.).

„Olimpia“: A.Della Valle 21, K.Tarczewskis 16, N.Nedovičius 15, M.Kuzminskas 12.

„Fiat“: T.Cottonas 18, D.Moore'as 17, M.Jeitehas 16.