Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 02

Europos taurė: Berlyno ALBA pergalė ir galingas Roko Giedraičio dėjimas

Pergalingai pasirodymą Europos taurės turnyre pradėjo Berlyno ALBA ekipa su Roku Giedraičiu. Vokietijos klubas namuose 107:91 (30:19, 25:35, 19:21, 33:16) nugalėjo Bursos „Tofas“ ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Rokas Giedraitis ne tik buvo vienas iš rezultatyviausių Berlyno klube, bet pirmame kėlinyje idealiai išnaudojo Peytono Sivos perdavimą. Šis užsisukęs perdavė lietuviui kamuolį pro kojas ir R.Giedraitis jį sugrūdo į varžovų krepšį.

Iš viso puolėjas per 26 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvitašk., 1/4 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir kartą suklydo.

B grupėje taip pat varžosi Gdynės „Arka“, Krasnodaro „Lokomotiv“, Limožo CSP ir Zagrebo „Cedevita“ ekipos.

ALBA: N.Giffey 20, D.Chapmanas 19, M.Hermannssonas 15, R.Giedraitis 13, T.Schneideris 11.

„Tofas“: D.Harperis 20, D.Garrettas 17, K.Kadji 13, B.Ermis 11, K.Weemsas 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?