Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 12

Europos taurė: D.Dulkio karjeros pasirodymas ir M.Kalniečio klubo nesėkmė

Europos taurėje skirtingai sekėsi lietuviams. Deividas Dulkys surengė karjeros pasirodymą, bet nusileido Roko Giedraičio ekipai. ASVEL su Mantu Kalniečiu patyrė retą pralaimėjimą.
Deividas Dulkys
Deividas Dulkys / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.

Vilerbano ASVEL namuose 75:78 (12:17, 20:20, 25:19, 18:22) nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Mantas Kalnietis per 24 minutes pelnė 10 taškų (1/1 dvitašk., 2/7 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Vilerbano klubas jau anksčiau užsitikrino vietą kitame Europos taurės etape, o pralaimėjęs Belgrado klubas jau prarado šansus žengti tolyn.

ASVEL: M.Bilanas 17, M.Kalnietis ir D.Lighty po 10.

„Partizan“: M.Paige'as, J.Landale'as ir A.Nikoličius po 15, V.Marinkovičius 11, D.Gagičius 10.

Berlyno ALBA išvykoje 76:64 (19:12, 25:21, 17:19, 15:12) nugalėjo Gdynės „Arka“ krepšininkus.

Rokas Giedraitis per 25 minutes pelnė 9 taškus (2/9 dvitašk., 1/3 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.

Lenkijos ekipoje rezultatyviausias buvo 22 taškus surinkęs Deividas Dulkys. Lietuviui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės Europos taurėje.

Berlyno klubas jau anksčiau buvo užsitikrinęs vietą kitame etape ir grupėje rikiuojasi antras, Lenkijos klubas iš kovos iškrito.

„Arka“: D.Dulkys 22.

ALBA: N.Giffey 18, L.Sikma 16, P.Siva 14.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?