Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 07

Europos taurėje – M.Kuzminsko flirtas su rezultatyvumo rekordu

Pirmąjį pralaimėjimą Europos taurės varžybų C grupėje patyrė Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-1) klubas, trečiadienio vakarą svečiuose 79:85 (14:14, 26:22, 23:32, 16:17) pralaimėjęs Bolonijos „Virtus“ (2-0).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / lokobasket.com nuotr.

Mindaugas Kuzminskas buvo per žingsnį nuo savo rezultatyvumo šiame turnyre rekordo.

Puolėjas žaidė 34 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, gavo 2 blokus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Iki šiol Europos taurėje M.Kuzminskas daugiausiai buvo pelnęs 21 tašką, kai 2009-aisiais dar atstovavo „Šiauliams“.

Į rikiuotę jau sugrįžo ir kitas „Lokomotiv“ lietuvis Mantas Kalnietis. Gynėjas žaidė 28 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (3/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir mačą baigė su 13 naudingumo balų.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 18, Joshas Adamsas 17, Kyle'as Weemsas 13.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20, Willas Cummingsas 18, Jordanas Crawfordas 15.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant