2021 03 22

Europos taurės atkrintamųjų starte – lietuviškojo „Lokomotiv“ pralaimėjimas

Europos taurės atkrintamąsias lietuviškasis Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas pradėjo pralaimėjimu 88:94 (25:18, 17:33, 20:17, 26:26) prieš Kazanės UNIKS ekipą.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / VTB-League.com nuotr.

Mantas Kalnietis per 33 minutes pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, gavo bloką, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir finišavo su 5 naudingumo balais savo sąskaitoje.

Mindaugas Kuzminskas žaidė beveik 23 minutes, per kurias pasižymėjo 4 taškais (0/2 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud. met.), 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, taip pat puolėjas 2 kartus suklydo, blokavo metimą, 2 kartus pažiedė taisykles ir išprovokavo 3 varžovų pražangas. Jo sąskaitoje – 1 naudingumo balas.

UNIKS komanda pataikė net 51 proc. tolimų metimų – tikslą pasiekė net 19 tritaškių iš 37-ių. Tiesa, dvitaškius Kazanės krepšininkai metė vos 33 proc. tikslumu (13/40).

Kovą dėl kamuolių „Loko“ laimėjo 42:33, bet net 20 kartų prarado kamuolį.

UNIKS komandai 18 taškų pelnė Isaiah Canaanas, Jamaras Smithas pridėjo 17.

Rezultatyviausias su 31 tašku „Loko“ gretose buvo Nigelas Williamsas-Gossas, kuris dar atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir savo taupyklėje turėjo 34 naudingumo balus.

Ketvirtfinalio serija yra žaidžiama iki dviejų pergalių, kitos rungtynės vyks ketvirtadienį Krasnodare.

UNIKS: I.Canaanas 18, J.Smithas 17, J.Hollandas 16, O.White'as 13, J.Morganas 10 (7 atk. kam.).

„Lokomotiv“: N.Williamsas-Gossas 31, D.Gordonas 15 (7 atk. kam.), A.Martiukas 10.