2023 10 12

Europos taurės starte – beviltiškas „Kibirkšties“ pasirodymas

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda Europos taurės kovas pradėjo beviltišku pralaimėjimu. Vilnietės namuose net 50:96 (15:20, 10:25, 2:33, 23:18) nusileido Anžės „Union“ komandai.
Dalia Donskichytė
Dalia Donskichytė / FIBA nuotr.

„Kibirkštis“ jau po dviejų kėlinių atsiliko 25:45, bet skaudžiausią smūgį varžovės joms sudavė po ilgosios pertraukos.

Prancūzijos komanda per trečią ketvirtį įmetė net 33 taškus, praleido vos 2 ir ėmė daužyti Vilniaus komandą didesniu nei 50 taškų skirtumu.

Europos taurės C grupėje be šių dviejų komandų dar žaidžia Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) ir Konstancos CSM (Rumunija).

„Kibirkštis“: Taisia Udodenko 16, Gabrielė Šulskė 10, Dalia Donskichytė 7.

„Union“: Marine Dursus (6 per. kam.) ir Masseny Kaba (9/9 dvit.) po 18, Julie Wojta, Kekelly Elenga (7 atk. kam.), Oceanie Monpierre ir Leila Lacan (7 rez. perd.) po 10.