2022 03 05

Fantastiškai rungtyniavęs T.Dimša komandos iki pergalės nenutempė

Tomas Dimša buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, bet pergalės jo atstovaujamai Trevizo „Nutribullet“ (8-11) ekipai pasiekti nepavyko.
Tomas Dimša
Tomas Dimša / FIBA nuotr.
Temos: 1 Tomas Dimša

Trevizo klubas namuose po pratęsimo 93:99 (20:24, 14:16, 20:22, 26:18, 13:19) nusileido Bolonijos „Fortitudo“ (6-14) komandai.

T.Dimša ant parketo praleido 35 minutes, per kurias įmetė 23 taškus (3/6 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Tai penktas kartas šį sezoną, kai T.Dimša peržengia 20 taškų ribą Italijos čempionate. Jo sezono rekordas yra net 28 taškai, pelnyti prieš Tortonos ekipą, o vidutiniškai lietuvis pelno po 12,8 taško.

„Nutribullet“ ekipa „Lega A“ pirmenybėse tarp 16 komandų užima 11 vietą.

„Nutribullet“: Tomas Dimša 23 (5/7 trit.), Matteo Imbras 19, Henry Simsas 14.

„Fortitudo“: Robinas Benzingas 21, Brandenas Frazieris 20, Gabriele Procida 18 (7 atk. kam.), Jabrilis Durhamas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Vassilis Charalampopoulos po 15, Geoffrey Groselle 10.