2021 12 30

FIBA Čempionų lygos simbolinėje mėnesio komandoje – „Ryto“ aukštaūgis

FIBA Čempionų lygos turnyre Vilniaus „Rytas“ iškovojo dvi svarbias pergales per gruodžio mėnesį, užėmė pirmąją vietą grupėje, o prie šio puikaus rezultato labiausiai prisidėjo senegalietis Maurice'as Ndouras, išrinktas ir į simbolinį mėnesio turnyro penketuką.

Vilniaus „Rytas“ namuose 71:69 įveikė Oldenburgo „EWE Baskets“, o po savaitės išvykoje 84:77 pranoko pastarųjų dvejų metų FIBA Čempionų lygos čempionę San Pablo „Burgoso“ ekipą.

Prieš du mėnesius į Lietuvos sostinę sugrįžęs 29-erių metų 206 cm ūgio Maurice'as Ndouras šiuose pergalėmis paženklintuose mačuose rinko po 16 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 19 naudingumo balų.

Šalia „Ryto“ legionieriaus simboliniame Čempionų lygos mėnesio penketuke atsidūrė Brandonas Brownas (Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“), Johnas Robersonas (Strasbūro SIG), DeVaughn Akoon-Purcell (Stambulo „Galatasaray“) ir Giorgis Šermadinis (Tenerifės „Lenovo“).