2021 05 19

Galingo L.Biručio ir grįžusių sirgalių skanduočių neužteko „Obradoiro“ pergalei

Laurynas Birutis žaidė puikiai, į tribūnas grįžę sirgaliai kūrė nuostabią atmosferą, tačiau pergalei to neužteko. Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (12-23) klubas namuose patyrė pralaimėjimą po pratęsimo.
Laurynas Birutis
Laurynas Birutis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Dviejų lietuvių atstovaujama ekipa 80:83 (22:16, 19:18, 17:26, 14:12, 8:11) nusileido Mursijos UCAM (15-20) klubui.

Neišgelbėjo „Obradoiro“ ekipos ir nuostabus Lauryno Biručio žaidimas. Lietuvis per 20 minučių pelnė 16 taškų (4/9 dvit., 8/11 baud.), sugriebė 9 kamuolius, išprovokavo net 9 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Laurynas Beliauskas per 9 minutes prametė visus penkis tritaškius ir nepelnė taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko -1 naudingumo balą.

Rungtynes gyvai pirmą kartą nuo COVID-19 pandemijos pradžios galėjo stebėti sirgaliai – tai leido Ispanijos vyriausybė, bet kol kas šiuo leidimu naudojasi vos trys komandos.

1,5 tūkst. sirgalių Santjago de Kompostelos arenoje kūrė didžiulį triukšmą, o prieš rungtynes komandą pasveikino tradicine daina.

Dviejų Laurynų komanda turnyrinėje ACB lentelėje rikiuojasi 14-ta ir nebeturi šansų patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Obradoiro“: Stevenas Enochas 19, Laurynas Birutis 16 (9 atk. kam.), Kassiusas Robertsonas 15, Chrisas Czerapowiczius 10.

UCAM: Nemanja Radovičius 19, Conneris Frankampas 17, Kostas Vasileiadis 11.