2022 09 04

Gniuždančiai rungtynių pabaigą sužaidę belgai patiesė Ispanijos rinktinę

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Europos čempionato A grupėje – Belgijos krepšininkai 83:73 (15:11, 17:22, 25:21, 26:19) palaužė Ispanijos rinktinę.
Emmanuelis Lecomte
Emmanuelis Lecomte / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus 4 minutėms ispanai buvo priekyje 71:68, tačiau per likusį laiką sukrapštė vos 2 taškus ir paskutinių minučių atkarpą pralaimėjo 2:15.

Jonavos „CBet“ praėjusį sezoną žaidęs Emmanuelis Lecomte buvo rezultatyviausias belgų gretose – pelnė 20 taškų.

Pierre'as-Antoine'as Gillet surinko 14 taškų.

Ispanų gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Willy Hernangomezas.

Kitose grupėse rungtynėse Juodkalnija 91:81 (21:21, 24:25, 22:12, 24:23) nugalėjo Bulgariją.

Iki pertraukos vyko visiškai lygi kova – nė vienai komandai nebuvo pavykę įgyti didesnio nei 5 taškų pranašumo, ir tik trečiajame ketvirtyje juodkalniečiai šiek tiek atitrūko.

Vladimiras Mihailovičius nugalėtojams pelnė 23, Bojanas Dubljevičius ir Igoris Drobnjakas – po 17.

Bulgariją į priekį bandė tempti Aleksandras Vezenkovas, surinkęs 26 taškus, ir 17 taškų pelnęs Andrejus Ivanovas.