Graikai pila komplimentus M.Grigoniui, „Panathinaikos“ bosas išsakė fantastinį pažadą

Atėnų „Panathinaikos“ gyvena šventinėmis nuotaikomis po pergalės prieš principinį varžovą Pirėjo „Olympiakos“, o Graikijos spauda pažymį Mariaus Grigonio indėlį.

Marius Grigonis daug prisidėjo prie „Panathinaikos“ šventės.

15min jau rašė, kad Graikijos čempionato rungtynėse Atėnų klubas 85:80 įveikė „Olympiakos“, o „Panathinaikos“ atstovaujantis Marius Grigonis sužaidė puikias rungtynes, prie pergalės pridėjęs 18 taškų.

Po didelio ažiotažo sulaukusio mačo Lietuvos krepšininkui dėmesio skyrė ir Graikijos žiniasklaida.

„Reikia išskirtinai paminėti Grigonį, – rašė „Gazzetta“. – Vienas iš patikimiausių žaidėjų, kokius komanda galėtų turėti.

Neįtikėtina pažanga per metus. Tas pasitikėjimas, kokiu jis atlieka metimus, persiduoda ir komandos draugams aikštėje.

Lietuvis jaučiasi gerai ir gali užpildyti „tuščias“ vietas, paliktas Kendricko Nunno, kuris pirmajame kėlinyje darė ką norėjo, bet kai „Olympiakos“ jį apribojo, antrojoje dalyje buvo toli nuo savo geriausio žaidimo.“

Net 38 minutes žaidęs M.Grigonis būtent ir perėmė lyderio estafetę iš buvusio NBA žaidėjo K.Nunno antrojoje mačo dalyje. Ypač gerą atkarpą lietuvis sužaidė trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje, kai per trumpą atkarpą sumetė 8 taškus.

„Tada įskriejo itin svarbūs metimai Grigonio ir Granto“, – pažymėjo SDNA portalas.

Suprasti akimirksniu

• M.Grigonis šį sezoną „Panathinaikos“ renka po 10,5 taško Eurolygoje ir po 10,1 taško Graikijos lygoje.
  • Praėjusiame Eurolygos sezone Marius fiksavo po 8,1 taško Eurolygoje.
  • Esminis skirtumas yra „Panathinaikos“ rezultatai – praėjusį sezoną klubas liko 17-as, o šį sezoną rikiuojasi ketvirtoje vietoje Eurolygoje. Graikijos lygoje Atėnų ekipa laimėjo visus 15 mačų.

„Panathinaikos“ pasiekė pergalę 18 tūkst. sirgalių akivaizdoje.

Pažymima, kad šįkart Graikijos derbyje išvengta incidentų, o „Panathinaikos“ pasiekė pergalę prieš principinį varžovą antrą kartą iš eilės pirmąsyk po 2017-2018 m. sezono.

Pastaruosius kelerius metus „Olympiakos“ įveikdavo Atėnų komandą svarbiausiose kovose dėl titulų, tad pakitęs vaizdas pradžiugino „Panathinaikos“ šeimininką Dimitrį Giannakopoulos.

„Intime Sports” nuotr./Dimitris Giannakopoulos

Skandalingais pareiškimais garsėjantis turtuolis ir vėl sužibėjo sparnuotomis frazėmis.

„Panathinaikos“ tikslas sukurti komandą, kuri įveiktų „Olympiakos“ ne 5, o 40 taškų skirtumu, – pareiškė D.Giannakopoulos per įrašą instagrame. – Tikslas yra pastatyti geriausią komandą, kokia yra buvusi Europos sporte.“