2021 11 22

Graikijos grandų mūšyje – N.Nedovičiaus šou ir „Pao“ pergalė prieš „Olympiakos“

Po daugiau nei trejų metų pertraukos Graikijos krepšinio lygoje vėl susitiko principiniai varžovai – Pirėjo „Olympiakos“ (6-1) ir Atėnų „Panathinaikos“ (6-1) klubai.
Nemanja Nedovičius
Nemanja Nedovičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Šiemet į aukščiausią Graikijos lygą sugrįžusi „Olympiakos“ ekipa žaidė namuose ir po spurto trečiajame kėlinyje (26:9), prieš lemiamą ketvirtį turėjo 9 taškų persvarą (59:48).

Tačiau ketvirtasis kėlinys priklausė Nemanja Nedovičiui ir „Panathinaikos“ klubui. Svečiai laimėjo lemiamą atkarpą 33:17 ir galiausiai šventė pergalę 81:76 (15:14, 21:19, 12:26, 33:17).

Po šios „Olympiakos“ nesėkmės Graikijos lygoje nebeliko nepralaimėjusių ekipų. Pirmauja po 6 pergales turinčios „Olympiakos“, „Panathinaikos“ ir Patrų „Promitheas“ (6-2) ekipos.

„Panathinaikos“ į pergalę vedęs N.Nedovičius pelnė 24 taškus (4/4 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.). Ioannis Papapetrou nugalėtojams pridėjo 13, Leonidas Kaselakis – 11, Howardas Sant-Roosas – 10 taškų.

„Olympiakos“ klube su dvigubu dubliu mačą baigė Aleksandras Vezenkovas – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių – ir Moustapha Fallas, surinkęs 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių.