2017 08 31

Įkvepiančio starto ukrainiečiams neužteko: pirmąją pergalę Tel Avive įsirašė Vokietija

Europos čempionato B grupės turnyras ketvirtadienį startavo Vokietijos ir Ukrainos rungtynėmis. Nors ukrainiečiai puikiai pradėjo dvikovą, atsilaikyti jiems nepavyko. Vokietija įsirašė pirmąjį tašką – 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nors prieš dvikovą favorite buvo laikoma Vokietija, rungtynių pradžioje ukrainiečiai nemaloniai nustebino savo priešininkus.

Rungtynių pradžioje vokiečiai labai sunkiai rado kelius link varžovų krepšio ir po pirmojo kėlinio turėjo net 7 taškų deficitą (9:16).

Vis dėlto antrajame kėlinyje viskas stojo į vietas. Dennisas Schroderis vis dažniau ėmėsi iniciatyvos ir baigdavo kone kas antrą vokiečių ataką ir šie ne tik greitai pasivijo savo priešininkus, bet ir šovė į priekį – 39:33.

Po didžiosios pertraukos vokiečiai toliau užtikrintai laikė rungtynių vadžias savo rankose ir didino persvarą.

Vokietija: Dennisas Schroderis 32 (7 rez. perd.), Robinas Benzingas 17, Johannesas Voigtmannas 8, Danielis Theisas 7 (8 atk. kam.), Maodo Lo 5.

Ukraina: Aleksandras Mišula 12, Artiomas Pustovojus 11, Ruslanas Otverčenka 8.