2023 11 12

Ispanijoje – dviejų pratęsimų drama ir vėl nuostabus T.Sedekerskis

Ispanijos ACB pirmenybių rungtynėse dar vieną įstabų pasirodymą surengė Tadas Sedekerskis. Tiesa, pergalės jo komandai tai neatnešė.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Imago / Scanpix nuotr.

Lietuvio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4-5) svečiuose po dviejų pratęsimų dramos pripažino Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (4-5) su Mareku Blaževičiumi pranašumą – 95:108 (16:27, 24:20, 16:12, 23:20, 11:11, 18:5).

T.Sedekerskis baskų gretose pasižymėjo dar vienu galingu dvigubu dubliu.

Eurolygoje pagal atkovotus kamuolius pirmaujantis nidiškis žaidė net 41 minutę, per kurią įmetė 13 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po du kartus, išprovokavo tris pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Tautiečiui neprilygęs, bet pergale džiaugęsis M.Blaževičius per beveik 19 minučių sukrapštė 2 taškus (1/5 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, blokavo vieną metimą ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

„Baskonia“ į pergalę neištempė ir įspūdingas Markuso Howardo pasirodymas – gynėjas pelnė net 33 taškus (5/9 dvit., 5/13 trit., 8/9 baud.).

„Obradoiro“ ekipoje rezultatyviausias buvo kitas Howardas – Markuso brolis Jordanas. Jis pelnė 22 taškus (3/5 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.).