2022 04 14

Ispanijoje – netikėta Š.Jasikevičiaus ir „Barcelona“ ekipos nesėkmė

Ispanijos krepšinio lygoje tvirtai pirmaujanti „Barcelona“ (22-6), treniruojama Šarūno Jasikevičiaus, patyrė netikėtą nesėkmę.
Kauno „Žalgiris“ – Barselonos „Barcelona“
Rokas Jokubaitis ir Šarūnas Jasikevičius / Erikas Ovčarenko/BNS

Šaro auklėtinius, savaitgalį laimėjusius principinį „El Clasico“, ketvirtadienį Barselonoje nuskriaudė Malagos „Unicaja“ (13-15) ekipa –63:73 (18:19, 14:16, 14:15, 17:23).

21 minutę „Barcelona“ ekipoje žaidęs Rokas Jokubaitis pasižymėjo 5 taškais (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais, 4 išprovokuotomis pražangomis ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Keturių taškų deficitą turėjusi „Barca“ (52:56) staiga krito į gilią duobę 0:10, iš kurios išlipti nebesugebėjo.

Nepaisant šios nesėkmės, „Barcelona“ ir toliau užtikrintai pirmauja ACB lygoje. Antras žengiantis Madrido „Real“ (19-9) atsilieka trimis pergalėmis. „Unicaja“ užima tik 11 poziciją.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (6 atk. kam.), Brandonas Daviesas 10.

„Unicaja“: Dario Brizuela 22 (5/5 trit.), Jaime Fernandezas 13, Timas Abromaitis ir Axelis Bouteille – po 9.