Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2017 12 03

Ispanijoje – solidus D.Gailius, pasodintas T.Sedekerskis ir „nupūstas“ E.Bendžius

Ispanijos ACB lygoje savaitgalio rungtynes žaidė Deivido Gailiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama Burgoso „CB Miraflores“ (2/8) bei Eimanto Bendžiaus Santjago de Kampostelos „Monbus Abradorio“ (7/3).
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / obradoirocab.com nuotr.

Pergalės skonį šįkart pajuto D.Gailius ir T.Sedekerskis. Jų komanda išvykoje 78:62 (18:18, 15:11, 23:20, 22:13) nugalėjo Bilbao „Basket“ (3/7) ekipą.

Deividas Gailius per 27 minutes surinko 11 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Tuo tarpu Tadas Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, tačiau trenerio pasitikėjimo nesulaukė ir ant parketo nežengė.

„Basket“: A.Mumbru 16 (7 atk. kam.), D.Todorovičius ir R.Fisheris po 9, D.Thomasas 8.

„CB Miraflores“: C.Fisheris 24, D.Gailius 11, S.Saizas 10, G.Huskičius ir D.Thompsonas po 9.

Tuo tarpu E.Bendžiaus klubas išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš Eurolygoje gerą formą demonstruojančią Vitorijos „Baskonia“ (6/4) 78:85 (18:21, 23:22, 20:23, 17:19).

Ketvirtojo kėlinio viduryje, kai komandas skyrė 5 taškai, lietuvis išbėgo į greitą ataką, tačiau Tornikė Šengelia efektingai nupūtė E.Bendžiaus metimą.

Iš viso Lietuvos rinktinės atstovas per 20 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit.) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Baskonia“: T.Šengelia 18 (8 atk. kam.), M.Huertas 16 (9 rez. perd.), M.Janningas 15, V.Poirier 10 (6 atk. kam.).

„Monbus Obradorio“: A.Pustovijus 16, A.Sabatas 13, M.Thomasas 10, P.Pozas 10, M.Laksa 9.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant