Ispanijoje – triuškinanti R.Jokubaičio ir K.Jakučionio pergalė

Ispanijos ACB pirmenybėse „Barcelona“ išvykoje 94:61 (19:16, 23:16, 25:15, 27:14) sutalžė „Granada“ ekipą.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Rokas Jokubaitis per 20 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 2 pražangas.

Lietuvis surinko 12 naudingumo balų, jam būnant aikštėje „Barca“ pelnė 9 taškais daugiau nei varžovai.

Jaunasis Kasparas Jakučionis gavo dvi minutes pasireikšti – per tokį trumpą laiką jis pelnė 6 taškus (2/2 trit.) ir sugriebė 2 kamuolius.

Pralaimėjusiųjų gretose Evaldas Kairys per 9 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė, provokavo 3 varžovų pražangas ir finišavo su 6 naudingumo balais savo kraityje.

Willy Hernangomezas su 20 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, ispanas taip pat atkovojo 9 kamuolius.

„Granada“: K.Cheathamas 20, D.Krameris 8, J.Rousselle 7.

„Barcelona“: W.Hernangomezas 20 (9 atk. kam.), T.Satoransky 15, D.Brizuela ir J.Parkeris po 10.