Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 11

Įspūdinga „Baskonia“ pergalė – su T.Sedekerskio rekordu ir kosminiu gynėjo šou

Dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8-3) iškovojo įspūdingą pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse, svečiuose net 96:68 (20:9, 33:15, 25:22, 18:22) nupūsdama lentelės kaimynę Las Palmo „Gran Canaria“ (7-4) ekipą.
Markusas Howardas
Markusas Howardas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Į pergalę baskus vedė neįtikėtinai žaidęs Markusas Howardas.

178 cm ūgio mažylis vos per 22,5 minutės spėjo suversti net 34 taškus (2/4 dvit., 9/12 trit., 3/6 baud.), atkovoti 4 kamuolius ir surinkti 30 naudingumo balų.

9 pataikyti tritaškiai yra naujas „Baskonia“ klubo rekordas ACB pirmenybėse.

„Nežinojau, kad rekordas yra 9 tritaškiai. Visus nuopelnus atiduodu komandos draugams“, – sakė baskų siautulys.

Solidžiai Kanaruose rungtyniavo ir Tadas Sedekerskis. Jis per 20,5 minutės įmetė 14 taškų (7/8 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, dusyk prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

14 taškų – nidiškio sezono rezultatyvumo rekordas.

Rokas Giedraitis per 16 minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, dukart suklydo, sykį prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Gran Canaria“: Vitoras Benite 11, Damienas Inglis, AJ Slaughteris ir Rubenas Lopezas po 8.

„Baskonia“: Markusas Howardas 34 (9/12 trit.), Tadas Sedekerskis 14, Pierria Henry 8 (10 rez. perd.).