Įspūdingą kėlinį sužaidusi Šaro „Fenerbahče“ kausis Turkijos taurės finale

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ įspūdingu būdu pateko į Turkijos taurės turnyro finalą.

„Fenerbahče“ net 99:68 (32:8, 29:20, 18:18, 20:22) sutriuškino Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkus.

Pergalingą pranašumą Šaro vyrai susikrovė jau per pirmąsias rungtynių minutes – pirmąjį kėlinį „Fenerbahče“ laimėjo net 32:8.

Antrajame kėlinyje Eurolygos komanda oponentus triuškino net 47:12, o įpusėjus mačui pirmavo 61:28, tad antroje rungtynių pusėje klausimų dėl nugalėtojo jau nebuvo.

Į pergalę „Fenerbahče“ vedė 23 taškus surinkęs Johnathanas Motley ir po 13 taškų pelnę Sertacas Sanli ir Scottie Wilbekinas.

„Bešiktaš“ ekipoje 19 taškų pasižymėjo Marko Simonovičius.

Dėl taurės „Fenerbahče“ sekmadienį kausis prieš Stambulo „Anadolu Efes“, kuris pusfinalyje 81:77 pranoko Izmiro „Pinar Karsiyaka“.