2021 10 02

Įspūdingas L.Birutis ir solidus L.Beliauskas atvedė savo komandą į pergalę

Laurynų duetas sužaidė puikias rungtynes, o jų atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (2-2) ekipa pasiekė antrą pergalę Ispanijos ACB lygoje.
Laurynas Birutis
Laurynas Birutis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Lietuviškoji komanda namuose 93:81 (22:14, 28:17, 24:19, 19:31) nugalėjo Fuenlabrados „Urbas“ (1-3) klubą.

Laurynas Birutis buvo geriausias rungtynių žaidėjas.

Centras iš Lietuvos per 28 minutes pelnė 20 taškų (9/14 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 4 metimus, 2 kartus suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Laurynas Beliauskas nugalėtojams per 14,5 minutės įmetė 10 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.

Ši pergalė „Obradoiro“ ekipai leido pakilti į dešimtą vietą lygoje.

„Obradoiro“: Kassiusas Robertsonas 21 (5/11 trit.), Laurynas Birtuis 20 (12 atk. kam., 30 naud. bal.), Thomasas Scrubbas 12, Laurynas Beliauskas ir Alvaro Munozas po 10.

„Urbas“: Obi Emegano 26 (6/15 dvit., 4/4 trit.), Leonardo Meindlas 13, Kwanas Cheathamas ir Jovanas Novakas po 12.