2021 03 17

Išskirtinis pasitikėjimas: Justė Jocytė žaidė svarbiu metu Eurolygos ketvirtfinalyje

15-metė Lietuvos krepšinio talentė Justė Jocytė sulaukė išskirtinio Vilerbano ASVEL trenerio Valery Demory pasitikėjimo, tačiau jos komanda atsidūrė ant iškritimo iš moterų Eurolygos ribos. Pirmajame ketvirtfinalio mače ASVEL 66:94 (20:20, 12:25, 14:23, 20:26) nusileido Šoprono „Basket“ klubui iš Vengrijos.

Grupių etape tik esant aiškiam rezultatui į aikštę išbėgdavusi J.Jocytė šį kartą žengė ant parketo dar tada, kai aikštėje virė įnirtinga kova.

Pirmąsyk lietuvė kilo nuo suolo pirmojo kėlinio pabaigoje ir žaidė iki antrojo pradžios, o dar kartą treneris ją išleido į aikštę antrojo ketvirčio pabaigoje.

Iš viso J.Jocytė žaidė 3 minutes ir 35 sekundes, per kurias pataikė vienintelį dvitaškį ir pelnė 2 taškus. Be to, ji dar atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Nors jos komanda nusileido varžovėms 28 taškais, J.Jocytei esant aikštėje ASVEL pelnė tik 1 tašku mažiau nei varžovės.

Iki šiol šį sezoną J.Jocytė buvo išbėgusi ant parketo ketveriose rungtynėse, kuriose iš viso žaidė 10 minučių ir buvo pelniusi 4 taškus.

Tiesa, daug šansų pasirodyti Eurolygos rungtynėse J.Jocytė gali ir nebeturėti, nes kitos rungtynės Vilerbano klubui gali būti paskutinės.

Eurolygos ketvirtfinalyje komandos sužais po du susitikimus, o norėdamos žengti tolyn, ASVEL žaidėjos privalės įveikti Šoprono komandą bent 29 taškų persvara. Atsakomosios rungtynės vyks penktadienį.

Abejos ketvirtfinalio rungtynės žaidžiamos Vengrijoje be žiūrovų.

ASVEL: Aleksandra Crvendakič ir Michelle Plouffe po 14.

„Basket“: Gabby Williams 24, Jelena Books 19, Tina Krajisnik ir Megan Walker po 15.