2021 10 24

Italijoje užsiautęs A.Veličkos klubas sensacingai nukovė Bolonijos „Virtus“

Iki šiol be pralaimėjimų Italijos krepšinio pirmenybėse žygiavusi Bolonijos „Virtus“ (4-1) ekipa netikėtai suklupo Neapolyje. Vietos „GeVi“ (2-3) klubas, kurio spalvas gina ir lietuvis Arnas Velička, atkakliose rungtynėse iškovojo pergalę rezultatu 92:89 (23:20, 25:17, 20:21, 24:31).
Arnas Velička
Arnas Velička / „Scanpix“ nuotr.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Neapolio klubas turėjo saugų 7 taškų pranašumą (88:81), tačiau deficitą iki minimumo nukirpo du greitus tritaškius pataikęs varžovų snaiperis Kyle'as Weemsas.

„Virtus“ ėmėsi pražangų taktikos, tačiau lemiamomis akimirkomis „GeVi“ krepšininkų rankos nedrebėjo.

A.Velička buvo vienas naudingiausių šeimininkų ekipos krepšininkų. Gynėjas rungtyniavo 16 minučių, per kurias pelnė 11 taškų (2/2 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Pagal pelnytus taškus lietuvis komandoje – penktas, pagal naudingumo balus – ketvirtas.

Po šių rungtynių vienintele pralaimėjimo Italijos „Serie A“ čempionate dar nepatyrusia komanda išliko Milano „Olimpia“.

Neapolio „GeVi“: Markissas McDuffie 22 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Joshas Mayo 19 (22 naud. bal.), Jordanas Parksas 15 (7 atk. kam.), Frankas Elegaras 14 (6 atk. kam., 21 naud. bal.), Arnas Velička 11 (17 naud. bal.).

Bolonijos „Virtus“: Kyle'as Weemsas 23 (5/6 trit.), Kevinas Hervey 14 (6 atk. kam.), Isaiah Cordinier 12, JaKarras Sampsonas 11, Amedeo Tessitori 10.