2019 06 23

Italijos lygos finale – triuškinanti Venecijos klubo pergalė ir čempionų trofėjus

Italijos čempionato finalo serija pasiekė savo apogėjų – septintosiose rungtynėse Venecijos „Reyer“ namuose priėmė Sasario „Dinamo“ klubą.
Venecijos „Reyer“
Venecijos „Reyer“ / FIBA Champions League nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

Lemiamose rungtynėse intriga tvyrojo tik du kėlinius – antroje mačo dalyje savo pranašumą įrodė Venecijos krepšininkai pelnytai 87:61 (16:12, 23:18, 30:17, 18:14) nugalėjo varžovus iš Sasario.

Kertiniu tapo trečiasis kėlinys, kuriame nesustabdomai puolime rungtyniavę šeimininkai pelnė net 30 taškų, o tai leido susikrauti saugų 22 taškų pranašumą.

Venecijos krepšininkai Italijos čempionais tampa antrą kartą per trejus metus – komanda titulu džiaugėsi ir 2017 metais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo praeityje Atėnų „Panathinaikos“ garbę gynęs puolėjas Michaelis Bramosas, pelnęs 22 taškus. 21-ą pridėjo MarQuezas Haynesas.

Sasario ekipoje 16 taškų surinko „Žalgirio“ radare esantis Rashawnas Thomasas, pridėjęs ir 7 atkovotus kamuolius. Krašo puolėjas buvo vienintelis, surinkęs dviženklį taškų skaičių savo ekipoje.

Venecijos „Reyer“: M.Bramosas 22 (5/8 trit., 6 atk. kam.), M.Haynesas 21 (5/10 trit.), A.Daye 13, A.De Nicolao ir M.Watt po 10.

Sasario „Dinamo“: R.Thomasas 16 (7 atk. kam.), J.Smithas, T.McGee ir J.Cooley (11 atk. kam.) po 9.