2021 12 08

K.Maksvyčio „Parma“ FIBA Europos taurės antrą etapą pradėjo dramatiška pergale

Sunkią pergalę FIBA Europos taurės antrajame etape iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (1-0), svečiuose vykusiame I grupės mače 72:70 (33:12, 19:17, 10:22, 10:19) pranokusi Varšuvos „Legia“ (0-1).
Kazys Maksvytis
Kazys Maksvytis / VTB-League.com nuotr.

Eigirdas Žukauskas nugalėtojams per 33 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Adas Juškevičius irgi per 33 minutes pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus klydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Parmos komandoje rezultatyviausiai žaidė 18 taškų pelnęs Aleksandras Platunovas, o lenkų ekipoje su 14 taškų išsiskyrė Jure Škifičius ir Raymondas Cowelsas.