2021 01 30

Keturių lietuvių akistatoje Ispanijoje geriausiai sekėsi Laurynui Biručiui

Po ilgesnės nei mėnesio priverstinės pertraukos į ACB pirmenybės sugrįžusi Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (7-10) ekipa grįžo pergalingai. Dviejų Laurynų – Biručio ir Beliausko – atstovaujamas klubas namuose 80:72 (25:19, 17:18, 18:12, 20:23) susitvarkė su taip pat du lietuvius savo gretose turinčia Bilbao „RETAbet“ (4-17).
Laurynas Birutis
Laurynas Birutis / Obradoirocab.com nuotr.

„Obradoiro“ komandos viduje įsisukęs koronavirusas pakoregavo ekipos sausio mėnesio planus – teko nukelti keletą rungtynių vietiniame fronte, tačiau ir mėnesio pertrauka be krepšinio didelės žalos jiems nepadarė.

Sugrįžimo rungtynėse „Obradoiro“ startavo puikiai, o pirmojo kėlinuko pabaigoje į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai visą likusį rungtynių laiką buvo pirmaujančios ekipos vaidmenyje.

Abu lietuviai prie septintosios pergalės ACB pirmenybėse prisidėjo svariai.

Laurynas Beliauskas per 16 min. pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Laurynas Birutis per 20 min. surinko 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, pridėjo 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir finišavo net su 19 naudingumo balų – antras rodiklis komandoje.

Bilbao ekipos lietuviai taip pat buvo pastebimi – Regimantas Miniotas (6 atk. kam., 10 naud. bal.) ir Arnoldas Kulboka (3 atk. kam., 6 naud. bal.) pelnė po 8 taškus.

Santjago de Kompostelos „Obradoiro“: Mike'as Daumas 17 (20 naud. bal.), Jake'as Cohenas 12, Laurynas Beliauskas 10.

Bilbao „RETAbet“: Jaylonas Brownas 18, Johnas Jenkinsas 13, Arnoldas Kulboka ir Regimantas Miniotas po 8.