2017 11 15

Neįtikėtinas A.Butkevičius: „Neptūno“ pergalė – po rinktinės kandidato trigubo dublio

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai namuose 82:69 (29:9, 22:23, 17:18, 14:19) nugalėjo Salonikų PAOK ekipą ir iškovojo jau penktąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Nugalėtojus į pergalę tempė nuostabias rungtynes sužaidęs Arnas Butkevičius.
Arnas Butkevičius
Arnas Butkevičius / K.Bakūno nuotr.

Toną pergalei klaipėdiečiai uždavė jau rungtynių pradžioje, kai jau pirmajame kėlinyje įgijo 20-ties taškų pranašumą.

Panašią persvarą „Neptūnas“ išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios. Tuomet PAOK surengė neblogą atkarpą ir apkarpė aikštės šeimininkų pranašumą iki 10 taškų.

Tiesa, arčiau varžovų „Neptūnas“ prisileisti nesiruošė ir iki vienženklės ribos PAOK nepriartėjo.

Fantastiškas Arnas Butkevičius surinko trigubą dublį. Puolėjas pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 2/2 trit., 1/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei rungtynes užbaigė su 42 naudingumo balais.

„Neptūnas“: A.Butkevičius 19 (13 atk. kam., 10 rez. perd.) R.Seibutis 17, J.Palaciosas 16 (11 atk. kam.), T.Delininkaitis 8.

PAOK: L.Chrysikopoulosas 14, A.Tsochlas 12, A.Koniaris (6 rez. perd.) ir O.Klassenas (5 atk. kam.) po 10, T.Zaras 9.

Sėkmingai turnyre žygiuojantys klaipėdiečiai pirmąją grupės vietą dalinasi su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ klubu.