Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 09 20

Košmariškai ketvirtą kėlinį sužaidusi R.Kurtinaičio komanda nusvilo sezono starte

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa naują VTB Vieningosios lygos sezoną pradėjo nesėkmingai. Pamaskvės klubas namuose 67:79 (15:18, 20:19, 20:14, 12:28) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ komandai.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Chimki“ pralaimėjimą lėmė košmariškai sužaistas ketvirtas kėlinys.

Po trijų ketvirčių R.Kurtinaičio ekipa dar pirmavo 55:51, bet „Zenit“ lemiamą kėlinį pradėjo pelnydami net 16 taškų iš eilės ir spurtuodami 20:1.

Smūgį į paširdžius gavę ir likus keturioms minutėms 15 taškų skirtumu atsilikę šeimininkai atsitiesti nesugebėjo ir pirmose sezono rungtynėse pergalės nepasiekė.

Į Sankt Peterburgą šį sezoną persikėlęs Artūras Gudaitis aikštėje dėl traumos nepasirodė. Taip pat nežaidė ir dar vienas „Zenit“ naujokas Kevinas Pangosas, o dar vienas buvęs žalgirietis KC Riversas per 33 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Chimki“ gretose nežaidė ryškiausia žvaigždė Aleksejus Švedas, o taip pat ir Stefanas Jovičius bei naujausias pirkinys Errickas McCollumas.

Primename, kad praėjusiame sezone „Chimki“ pirmavo VTB Vieningoje lygoje, tačiau sezoną nutraukus dėl koronaviruso pandemijos lygos vadovai priėmė sprendimą anuliuoti 2019-2020 m. sezono rezultatus.

Tiek „Chimki“, tiek „Zenit“ šį sezoną rungtyniaus Eurolygoje.

„Chimki“: Dairis Bertanis 12, Jordanas Mickey 10, Sergejus Karasiovas ir Gregas Monroe (7 atk. kam.) po 9.

„Zenit“: Billy Baronas 16, KC Riversas (3/6 trit.) ir Willas Thomasas po 11, Alexas Poythressas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant