2022 06 11

Kosminis V.Micičiaus ir Sh.Larkino tandemas pratęsė „Anadolu Efes“ sezoną

Stambulo „Anadolu Efes“ lyderiai pasirūpino, kad šios komandos sezonas šiandien dar nesibaigtų. Net 66 taškus kartu pelnę Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius išplėšė pirmą Eurolygos čempionų pergalę Turkijos lygos finalo serijoje.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Ergino Atamano auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 103:92 (31:25, 21:25, 24:19, 27:23) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ ir serijos iki trijų pergalių rezultatą sušvelnino iki 1-2.

„Anadolu Efes“ pergalę lėmė nesustabdomai žaidę lyderiai.

Shane'as Larkinas ilsėjosi mažiau nei dvi minutes ir pelnė net 37 taškus (1/1 dvit., 9/14 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Vasilije Micičius per 36,5 minutės suvertė 29 taškus (4/7 dvit., 5/8 trit., 6/7 baud.) ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtosios serijos rungtynės ir vėl „Anadolu Efes“ tvirtovėje vyks pirmadienį.

Jei prireiks, penktąjį susitikimą komandos žais jau „Fenerbahče“ arenoje.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 37 (9/14 trit.), Vasilije Micičius 29 (5/8 trit., 7 rez. perd.), Tiboras Pleissas 15, Elijah Bryantas 10.

„Fenerbahče“: Pierria Henry 21 (4/6 trit.), Marko Guduričius 14 (4/6 trit.), Nando De Colo 13, Janas Vesely 12, Devinas Bookeris 11.