2023 11 05

L.Beliauskas – rezultatyviausias mače su „Olympiakos“, bet pergale džiaugėsi I.Brazdeikis

Laurynas Beliauskas sužibėjo Graikijos lygos mače su Pirėjo „Olympiakos“ (4-1), tačiau jo atstovaujama Salonikų PAOK (2-3) pralaimėjo namų rungtynes 63:77 (16:17, 12:20, 13:16, 22:24).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Ignas Brazdeikis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo.

Pirėjo ekipai 17 taškų pelnė Kostas Papanikolaou, 16 – Nigelas Williamsas-Gossas.

Įstabų pasirodymą surengė „Olympiakos“ milžinas Moustapha Fallas. 218 cm ūgio žaidėjas atliko trigubą dublį – pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

L.Beliauskas žaidė 36 minutes ir PAOK ekipai pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

12 taškų šeimininkams pridėjo Elvaras Fridrikssonas.