2020 12 29

Legendinio kroato protrūkis: auklėjo žaidėją tempdamas už plaukų ir suduodamas per nugarą

Kroatijos krepšinio legenda Jasminas Repeša per ilgą trenerio karjerą jau ne sykį pademonstravo savo karštą charakterį. Visgi šiuo metu Pezaro „Carpegna Prosciutto“ klube dirbantis specialistas praėjusio savaitgalio rungtynėse peržengė ribas.
Jasminas Repeša
Jasminas Repeša / Euroleague.net nuotr.

Italijos čempionato susitikime su Triesto „Allianz“ ekipa kroatą suerzino 20-ties metų esto Henri Drello veiksmai.

Varžovai trečiajame kėlinyje pataikė tritaškį, o jaunasis Estijos krepšininkas nespėjo sureaguoti gynyboje.

J.Repeša nutarė paauklėti H.Drellą. Link suolo patraukusį žaidėją iš pradžių jis suėmė už plaukų, o netrukus trenkė jam ranka per nugarą.

Epizodo vaizdo įrašu tviteryje pasidalinus „Sportando“ redaktoriui Emiliano Carchiai, 59-erių kroato veiksmus ėmė aptarinėti Europos krepšinio sirgaliai.

„Tai nėra tinkamas būdas auklėti žaidėjus. Tokie metodai turėtų būti palikti praeityje“, – komentavo vienas iš krepšinio aistruolių.

Antrą sezoną Pezare rungtyniaujantis H.Drellas minėtose rungtynėse per 9 minutes liko be taškų, bet jo komanda išplėšė pergalę 84:74.

Iš viso per 11 rungtynių legendinis Italijos klubas yra iškovojęs šešias pergales ir užima 8-ąją vietą tarp 16 komandų.