2020 11 08

Lengvas pasivaikščiojimas: Šaro „Barcelona“ susitvarkė su D.Giedraičio „Estudiantes“

Eilinę pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (7-2). Katalonai svečiuose 92:78 (25:14, 23:13, 24:25, 20:26) įveikė lietuvį Dovydą Giedraitį savo gretose turinčią Madrido „Estudiantes“ (4-6).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / „Twitter“ nuotr.

Didžiąją darbo dalį Šaro vyrai padarė dar pirmoje mačo dalyje, kurioje su pasimėgavimu valgė čempionato vidutiniokus.

Dviženkliais skirtumais pirmą bei antrą kėlinukus laimėję svečiai po pertraukos susikūrė rekordinę 25 taškų persvarą (54:29), tačiau tuomet varžovų sunaikinimą kiek pristabdė.

Madrido klubo krepšininkams ketvirtajame kėlinyje pavyko aptirpdyti nepadoriu tapusį deficitą ir pralaimėti 14 taškų skirtumu.

Kaip tampa įprasta, Š.Jasikevičius ACB pirmenybėse savo auklėtinių žaidimo laiką paskirsto tolygiai – šiame mače tik Rolands Šmits ir Artiomas Pustovyi peržengė 20 minučių ribą.

D.Giedraitis ant parketo praleido 20 min., per kurias spėjo pelnyti 9 taškus (1/3 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atlikti 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkti 4 naudingumo balus.

Madrido „Estudiantes“: Alecas Brownas (5/9 trit., 7 atk. kam.) 19, Johnas Robersonas 16 (6 rez. perd.), Aleksa Avramovičius 12, Dovydas Giedraitis ir Victoras Arteaga (10 atk. kam.) po 9.

„Barcelona“: Artiomas Pustovyi 18, Rolands Šmits 15 (6 atk. kam.), Nikola Mirotičius 14, Pierre'as Oriola 11.

Artėjančią savaitę Eurolygoje katalonai savo namų tvirtovėje priims Stambulo „Fenerbahče“ su Edgaru Ulanovu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant