2012 11 08

Lietuviai atvedė „Lokomotiv“ į pergalę prieš Dariaus Songailos klubą

Pergalingai pasirodymą Europos taurės varžybose pradėjo puikiai pasirodžiusių Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv" klubas.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / lokobasket.com nuotr.

Trečiadienį Rusijos ekipa svečiuose 78:75 (25:17, 15:19, 18:20, 20:19) palaužė Ukrainos čempionę „Doneck“ ekipą su Dariumi Songaila.

M.Kalnietis per 37 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit., 3/7 baudų) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Gynėjas taip pat atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas, po kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

S.Jasaitis per 26 minutes surinko 13 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

14 taškų pridėjo Jimmy Baronas (0/4 trit.), 9 – Nickas Calathesas (6 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Ramelas Curry (4/6 trit., 5 atk. kam.) pelnė 23, Vojdanas Stojanovskis (1/4 trit., 8/8 baudų) – 13, Denisas Lukašovas (3/3 dvit., 2/2 trit., 5 praž.) – 12 taškų.

D.Songaila per 20 minučių įmetė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.