2019 12 23

Lietuviškame mūšyje – puikus M.Kalnietis, naudingiausias M.Kuzminskas ir „Loko“ pergalė

Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis su Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda pirmadienio vakarą stojo į kovą prieš Rimo Kurtinaičio vadovaujamą Maskvos srities „Chimki“ klubą.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / VTB nuotr.

Po įtemptos kovos ir gražaus sugrįžimo pergalę 94:89 (23:19, 23:21, 11:28, 37:21) šventė Krasnodaro krepšininkai.

Trečiajame kėlinyje „Chimki“ šovė į priekį net 28:11 ir prie ketvirtąjį kėlinį įgijo 11-kos taškų persvarą.

Tačiau „Lokomotiv“ nepasidavė ir, likus žaisti minutę ketvirtajame kėlinyje, M.Kalnietis baudų metimais jau išvedė Krasnodaro ekipą į priekį.

Kitoje atakoje tas pats M.Kalnietis dar dūrė tritaškį ir žaidimo kontrolė atsidūrė „Lokomotiv“ rankose.

Aleksejus Švedas ir Anthony Gillas netiksliai šaudė iš toli, o „Chimki“ patyrė skaudų pralaimėjimą, kurį dar įtvirtino M.Kuzminsko baudų metimai.

M.Kuzminskas buvo naudingiausias komandos žaidėjas. Jis per 28 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, gavo bloką, kartą prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Kuzia finišavo turėdamas 24 naudingumo balus, o kai jis buvo aikštėje, „Lokomotiv“ pelnė 6 taškais daugiau nei varžovai.

M.Kalnietis žaidė 25 minutes, per kurias pasižymėjo 12 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud. met.), 9 rezultatyviais perdavimais, klaida, 2 perimtais kamuoliais, 2 gautais blokais ir 18 naudingumo balų.

A.Švedas pralaimėjusiems surinko 22 taškus (2/4 dvit., 4/12 trit.). Rusas net 5 kartus suklydo.

„Chimki“: A.Švedas 22, J.Evansas 13, J.Jerebko ir A.Gillas po 12.

„Lokomotiv“: W.Cummingsas 19, M.Kuzminskas 18, M.Kalnietis (9 rez. perd.), A.Williamsas (10 atk. kam.) ir J.O'Bryantas po 12, D.Kulaginas 10 (8 rez. perd.).