Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

M.Grigonio ir „Panathinaikos“ triumfas – K.Slouko šou finale patiesė „Olympiakos“

Viskas, prie ko prisiliečia Kostas Sloukas ir Erginas Atamanas, šio sezono pabaigoje virsta auksu.
Atėnų „Panathinaikos“ triumfas
Atėnų „Panathinaikos“ triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Eurolygos čempionas Atėnų „Panathinaikos“ dramatiškai triumfavo ir didžiajame Graikijos krepšinio lygos finale, lemiamose – penktosiose – serijos rungtynėse 87:82 (20:22, 28:17, 17:25, 22:18) palaužė amžiną konkurentą Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

Lemiama kova prasidėjo svečių dominavimu. „Olympiakos“ Atėnuose tildė šeimininkų gerbėjus, kai veržėsi į priekį 4:15.

Bet šou tada pradėjo Kostas Sloukas. Dar praėjusiame sezone „OLY“ marškinėlius vilkėjęs graikas per 12 žaidimo minučių iki didžiosios pertraukos vienas pelnė net 25 taškus ir jau pirmavo „PAO“ – 48:37.

Georgios Bartzoko auklėtiniai vėl buvo pakreipę svarstykles į savo pusę (58:61), bet „Panathinaikos“ atsakė dar vienu spurtu (75:66).

„Olympiakos“ rankų nenuleido ir tada. Prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė vos vienas taškas (81:80).

Užvirė baudų metimų nervų karas, N.Williams-Gossas galiausiai neišsimetė kamuolio iš užribio per 5 sekundes ir PAO triumfavo.

Paskutinius rungtynių taškus baudų metimais surinko M.Grigonis. Jam tai buvo vieninteliai 2 taškai lemiamame finalo mače (0/2 dvit., 2/2 baud.). Lietuvis taip pat sugriebė 2 kamuolius per 14 žaidimo minučių.

Fantastiškai pirmoje pusėje žaidęs K.Sloukas susitikimą galiausiai baigė su 29 taškais (4/5 trit.).

Jerianas Grantas pridėjo 15 taškų ir dar netyčia alkūne nuskėlė dantį komandos draugui Kendrickui Nunnui. Pastarasis pataikė vos 1 tritaškį iš 10-ies, bet surinko 13 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Ignas Brazdeikis „Olympiakos“ gretose vėl nebuvo net registruotas, o ryškiausiai žaidė 21 tašką pelnęs Alecas Petersas (4/7 trit.). Kostas Papanikolaou įmetė 18 (4/7 trit.), Nikola Milutinovas – 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Panathinaikos“ klubas, šiemet triumfavęs ir Eurolygoje, Graikijos čempionato karūną susigrąžino po trejų metų pertraukos.

Finalo seriją Ergino Atamano auklėtiniai laimėjo atsilikę joje 0-2.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius