M.Kuzminsko sezonas baigtas – „Olimpia“ pralaimėjo pusfinalio seriją „sausai“

Italijos krepšinio lygoje pasirodymą baigė Milano „Olimpia“ klubas su Mindaugu Kuzminsku.
Mike'as Jamesas ir Mindaugas Kuzminskas
Mike'as Jamesas ir Mindaugas Kuzminskas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Milano klubas trečiose pusfinalio rungtynėse po pratęsimo 96:108 nusileido Sasario „Dinamo“ ekipai ir pralaimėjo seriją 0:3.

Mindaugas Kuzminskas per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitašk., 2/6 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį.

Lietuvis buvo naudingiausias Milano ekipoje.

„Olimpia“ šį sezoną ketvirtfinalyje iškrito iš Italijos taurės, o Eurolygoje nepasiekė atkrintamųjų.

„Dinamo“: J.Smithas 29, R.Thomas 22, J.Cooley 20, D.Pierre 15.

„Olimpia“: J.Nunnally 19, M.Jamesas ir M.Kuzminskas po 18, N.Nedovičius 16, V.Micovas 10.