2023 11 05

M.Sajus žibėjo mače su „Barcelona“, T.Sedekerskio pastangų pergalei neužteko

Rokas Jokubaitis nežaidė, bet „Barcelona“ (6-2) Ispanijos lygoje 79:63 (21:19, 18:12, 19:20, 21:12) išvykoje įveikė dviejų lietuvių atstovaujamą „Lugas“ (1-7) ekipą.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Martynas Sajus šeimininkams per 18 minučių pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir kartą suklydo.

Aukštaūgis iš Lietuvos buvo rezultatyviausias „Lugas“ gretose.

Matas Jogėla žaidė 28 minutes, pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė ir triskart suklydo.

„Barcelona“ ekipai 14 taškų pelnė Janas Vesely.

Kitose ACB rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (4-4) su Tadu Sedekerskiu namuose 79:88 (8:18, 22:25, 22:18, 27:27) nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ (4-4) ekipai.

T.Sedekerskis per 34 minutes surinko 12 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo.

Mattas Costello baskų ekipai pelnė 25, Markusas Howardas – 13 taškų. „Gran Canaria“ gretose išsiskyrė Nicolas Brussino, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.