Mike'as Jamesas metimu paskutinę sekundę išgelbėjo „Monaco“ nuo fiasko

„Monaco“ krepšininkai buvo atsidūrę labai arti iškritimo Prancūzijos krepšinio lygoje, bet išgyveno ketvirtfinalyje, kuriame dar tęs kovą.
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Eurolygoje atkrintamąsias varžybas pasiekęs „Monaco“ klubas su Donatu Motiejūnu vos nesudegė Prancūzijos lygos ketvirtfinalyje.

Pralaimėję pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes Strasbūro SIG komandai, Monako krepšininkai buvo arti antrosios nesėkmės.

Tik po pratęsimo „Monaco“ klubas išplėšė pergalę 97:95, kai pergalingą dvitaškį paskutinę sekundę pataikė Mike'as Jamesas.

Jis šeštadienio rungtynėse pelnė 30 taškų, iš jų net 13 per pratęsimą, kai pataikė visus penkis metimus.

„Mike'as Jamesas nulėmė rungtynių baigtį, todėl tokių žaidėjų ir yra tiek mažai“, – komandos draugą gyrė Monako ekipai atstovaujantis buvęs žalgirietis Leo Westermannas.

21 tašką pridėjo Willas Thomasas, 17 – Alpha Diallo, 10 – D.Motiejūnas.

25 min. žaidęs Lietuvos krepšininkas pataikė 4 dvitaškius iš 5, abi baudas, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Serijos rezultatas ketvirtfinalyje yra 1-1, o lemiamos trečiosios rungtynės vyks pirmadienį.