2019 05 31

Milano tragedija: subyrėjo pratęsime ir atsidūrė ant prarajos ribos

Milano „Olimpia“ buvo arti pergalės, bet tragiška atkarpa lėmė pralaimėjimą Sasario „Dinamo“ komandai 101:112 (21:20, 32:32, 28:19, 14:24, 6:17). Serijoje iki trijų pergalių „dizaineriai“ atsilieka jau 0-2.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Sudėjus ketvirtojo kėlinio pabaigą ir keturias pratęsimo minutes, Milano komanda atkarpą pralaimėjo 0:20.

Mindaugas Kuzminskas per 9 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Kovą dėl kamuolių Sasario klubas laimėjo net 58:38. Vien puolime „Dinamo“ sugriebė 25 atšokusius kamuolius.

„Olimpia“ ekipa pataikė 16 tritaškių iš 37, o tai – 43 proc. taiklumas.

Mike'as Jamesas pelnė net 32 taškus, pataikydamas 8 tritaškius iš 12. Tiesa, tikslą pasiekė tik 1 dvitaškis iš 6.

„Žalgirio“ nusižiūrėtas Rashawnas Thomasas pelnė 14 taškų (3/14 dvit., 1/4 trit., 5/8 baud. met.), ir atkovojo net 17 kamuolių.

Pusfinalio serija yra žaidžiama iki trijų pergalių.

„Olimpia“: M.Jamesas 32, V.Micovas 21, J.Nunnally 17.

„Dinamo“: A.Polonara 29, D.Pierre 21, S.Gentile 15, R.Thomasas 14 (17 atk. kam.).

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?