2019 09 29

MVP pasirodymą surengusio B.Davieso nesustabdžiusi „Baskonia“ krito Barselonoje

Maža to, kad penktadienį Vitorijos „Kirolbet Baskonia“ mažiausiai pusei metų prarado pagrindinį atakų organizatorių Jaysoną Grangerį, šiandien baskai ACB Ispanijos krepšinio čempionate po 45 minučių dramos 87:95 (19:24, 23:18, 21:16, 17:22, 7:15) pralaimėjo „Barcelona“ žvaigždynui.
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / „Twitter“ nuotr.

Priminsime, kad penktadienį pergalingose rungtynėse (105:82) prieš Madrido „Estudiantes“ jau antrą žaidimo minutę šiurpią traumą patyrė „Baskonia“ įžaidėjas Jaysonas Grangeris. Kaip vėliau paaiškėjo, urugvajiečiui trūko Achilo sausgyslė.

Baskai privalėjo greitai persigrupuoti, kadangi šalies čempionate jų laukė šią vasarą žaidėjų rinkoje kaip reikiant pinigais pasitaškiusi „Barcelona“.

Antrajame kėlinyje svečiai turėjo devynių taškų deficitą (25:34), tačiau dar prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išlyginti rezultatą.

Baskai į priekį truktelėjo trečiajame kėlinyje, kuomet įgijo septynių taškų persvarą (63:56), bet visa drama persikėlė į lemiamą ketvirtį.

Jame katalonus atgaivino du naujoko Malcolmo Delaney tritaškiai iš eilės, panaikinę šešių taškų deficitą (73:73). Šeimininkai netgi galėjo išplėšti pergalę paskutinėje atakoje, tačiau Cory Higginso metimas buvo blokuotas.

Pergalę iš rankų per pagrindinį laiką išleidusi „Baskonia“ pratęsime atrodė blankiai, o tašką šiose rungtynėse padėjo buvęs „žalgirietis“ Brandonas Daviesas, pratęsime įsmeigęs netikėtą tritaškį paskutinėmis atakos sekundėmis.

Aukštaūgis iš viso pelnė 24 taškus (2/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko net 35 naudingumo balus.

Kevinas Pangosas rungtynėms registruotas nebuvo.

„Barcelona“: B.Daviesas 24, N.Mirotičius 22, M.Delaney 14, C.Higginsas 10, A.Hanga 6 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Kirolbet Baskonia“: T.Shengelia 16, P.Garino 14, S.Shieldsas ir Y.Fallas po 12 (12 atk. kam.), M.Janningas 11.

Penktadienį 20 val. Vitorijos krepšininkai Eurolygos starte kausis prieš Kauno „Žalgirį“.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?