2020 10 21

N.Čanako priminimas po G.Masiulio šou: „Jis – Lietuvos rinktinės žaidėjas“

Nenadas Čanakas pagaliau pajuto pergalės skonį Europos taurėje. Jo vadovaujamas Panevėžio „Lietkabelis“ namuose sunkiai, tačiau 80:73 palaužė Antverpeno „Giants“ ekipą.
Nenad Čanak
Nenad Čanak / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pirmas trejas tarptautinio sezono rungtynes pralaimėjusiam „Lietkabeliui“ buvo itin svarbu palaužti taip pat be pergalių žygiavusius belgus.

„Pirmiausia, mes pradėjome su per daug klaidų. Trečiajame kėlinyje startavome gerai, bet „Giants“ yra gera komanda, jie pataikė svarbių metimų, mes neatsitvėrėme kai kuriais momentais. Itin svarbūs buvo P.Valinsko ir G.Masiulio tritaškiai rungtynių pabaigoje“, – sakė N.Čanakas iškart po rungtynių Europos taurės žurnalistui.

G.Masiulis buvo neabejotinas lyderis Panevėžio komandoje. Puolėjas per 34 minutes pelnė net 26 taškus (5/9 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, pats gavo vieną bloką, kartą prasižengė ir išprovokavo 7 varžovų nuobaudas. Jo sąskaitoje – net 38 naudingumo balai.

Bet N.Čanako, atrodo, toks G.Masiulio pasirodymas nenustebino.

„Gytis Masiulis yra nacionalinės komandos žaidėjas. Jis puikus krepšininkas, nėra abejonių“, – sakė treneris.

Pats G.Masiulis akcentavo energiją ir grumtynes po lenta.

Gytis Masiulis yra nacionalinės komandos žaidėjas

„Kai daug grumiesi, pataikai ir sunkių metimų. Energija buvo svarbiausias dalykas šiandien“, – sakė puolėjas.

G.Masiulio teigimu, galbūt kai kuriuose momentuose jam ir pasisekė.

„Bandžiau žaisti taip, kaip per treniruotes, mečiau savo metimus, jie įkrito“, – kukliai kalbėjo Panevėžio komandos lyderis.

G.Masiulis pažymėjo, kad po starto 0-3 buvo ypač svarbu laimėti prieš „Giants“ ir pataisyti situaciją turnyro lentelėje.