2021 10 10

Naudingai nuo suolo kilusio G.Masiulio klubas klimpsta nesėkmių liūne

Gyčio Masiulio ir Regimanto Minioto atstovaujamas Bilbao „Surne Basket“ (0-5) ir toliau niekaip negali atsidaryti pergalių sąskaitos. Ispanijos ACB pirmenybėse baskai svečiuose 87:92 (14:26, 21:13, 25:20, 27:33) nusileido Mursijos UCAM (3-2).
Gytis Masiulis
Gytis Masiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nesėkmingai Mursijoje startavęs Bilbao klubas varžovams kibo į gerkles antrajame bei trečiajame kėliniuose, kuriuos laimėjo įtikinama persvara ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo minimalų pranašumą (60:59).

Ketvirtojo kėlinio metu abi ekipos pamiršo gynybą ir varžėsi taškų lenktynėse, kurios buvo palankesnės aikštės šeimininkams.

Alexo Mumbru vadovaujamos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo nei rezultatyvus buvusio Vilniaus „Ryto“ legionieriaus Andrew Goudelocko (19 tšk.) pasirodymas, nei sėkmingai į žaidimą nuo suolo įsiliejusio Gyčio Masiulio indėlis.

Gytis per beveik 21 minutę surinko 12 taškų (1/2 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, padarė 2 klaidas, bet tiek pat kartų kamuolį perėmė, išprovokavo 4 pražangas ir 4 sykius pats pažeidė taisykles bei surinko 16 naudingumo balų – daugiausiai komandoje kartu su Valentinu Bigote.

FIBA nuotr./Regimantas Miniotas

Antrasis Bilbao lietuvis Regimantas Miniotas pasirodė kukliau. Aukštaūgis per 19 min. surinko 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 bloką, bet padarė 2 klaidas, 3 kartus prasižengė ir fiksavo 2 balų naudingumą.

Bilbao klubas ACB sezoną pradėjo penkiais pralaimėjimais iš eilės ir yra paskutinis. Mursijos ekipa šiuo metu rikiuojasi penkta.

Mursijos UCAM: Isaiah Tayloras 18 (6 rez. perd.), Jordanas Davisas 17, Thadas McFaddenas 16 (4/10 trit.), Nemanja Radovičius 13 (8 atk. kam., 20 naud. bal.).

Bilbao „Surne Basket“: Valentingas Bigote 21 (4/6 trit.), Andrew Goudelockas 19 (5/10 trit., 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Gytis Masiulis 12 (7 atk. kam., 16 naud. bal.).