2021 05 20

Nuostabiai žaidęs M.Kuzminskas neišgelbėjo – „Loko“ atsidūrė ant prarajos krašto

Lietuviškojo Krasnodaro „Lokomotiv“ sezonas pakibo ant plauko. Mindaugo Kuzminsko vedama ekipa VTB Vieningosios lygos pusfinalio serijoje pralaimėjo ir antrąjį mačą prieš Kazanės UNIKS.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Karolio Kavolėlio/KKF Scanpix Baltics nuotr.

Šįkart „Loko“ namuose krito 69:79 (20:21, 24:21, 13:23, 12:14). Prieš dvi dienas Krasnodaro klubas pralaimėjo ir pirmąjį serijos mačą po pratęsimo, tad dabar atsilieka jau 0-2.

UNIKS seriją galės užbaigti jau sekmadienį, kai serija persikels į Kazanę. Jei prireiks, ketvirtosios rungtynės vėl vyks UNIKS arenoje.

„Lokomotiv“ antrajame mače neišgelbėjo ir Mindaugas Kuzminskas.

Lietuvis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas ir per 35 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 1/6 trit., 5/7 baud.). Be to, jis dar atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo, triskart prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitas „Loko“ lietuvis Mantas Kalnietis dėl traumos nežaidė.

Kitame VTB Vieningosios lygos pusfinalyje kol kas vyrauja lygybė – Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Maskvos CSKA Piteryje pasidalino po pergalę.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20, Drew Gordonas, Kevinas Hervey ir Nigelas Williamsas-Gossas po 12.

UNIKS: Jamaras Smithas 17, Okaro White'as 16, Johnas Hollandas 12, Artiomas Klimenka 10.