2020 12 16

Nutrūko įspūdinga M.Kalniečio serija, M.Kuzminskas šaudė pro šalį, bet „Loko“ laimėjo

Geriausią puolimą iki šios savaitės Europos taurėje demonstravusi Krasnodaro „Lokomotiv“ (8-2) komanda pademonstravo, kad pergales gali iškovoti ir gynybos dėka. Du lietuvius savo gretose turinti Rusijos ekipa namuose 76:72 (18:16, 19:19, 17:15, 22:22) palaužė „AS Monaco“ (4-4) krepšininkus.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Loko“ rezultatyvumo vidurkis iki šio turo siekė net 92,7 taško ir tai buvo absoliučiai geriausias rezultatas Europos taurėje.

Vis dėlto šįsyk kelią link pergalės Krasnodaro žaidėjai nugrindė gynybiniais veiksmais.

Monako klubo žaidėjai pataikė tik 40,3 proc. metimų (27/67) ir padarė 17 klaidų bei sužaidė antrą nerezultatyviausią mačą šį sezoną Europos taurėje.

Lietuviai prie pergalės prisidėjo skirtingais rodikliais.

Mantas Kalnietis per 27 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Nors rezultatyvumu M.Kalnietis gerokai pranoko savo sezono vidurkį (6,5), tik 2 rezultatyvūs perdavimai yra prasčiausias Lietuvos rinktinės kapitono sezono rezultatas.

Pagal šį rodiklį su 9,3 vidurkiu Europos taurėje pirmaujantis įžaidėjas po keturių turų pertraukos neišdalino bent 10 rezultatyvių perdavimų – per ankstesnes rungtynes jis išskirstė 15, 12, 11 ir 11 „asistų“.

Mindaugas Kuzminskas laimėtose rungtynėse žaidė 22 minutes ir per šį laiką pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

Visas 10 Europos taurės grupių etapo rungtynių jau sužaidęs „Lokomotiv“ C grupėje užėmė antrąją vietą – į priekį Rusijos klubas praleis tik Bolonijos „Virtus“, kuris kol kas laimėjo visus aštuonis sykius.

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 17, Mantas Kalnietis 14, Reggie Lynchas 11 (7 atk. kam.).

„MoraBanc“: Dee Bostas 18, Matthias Lessortas 14 (7 atk. kam.), Jaleelas O'Brienas 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant