2021 05 09

„Obradoiro“ ekipa pergalę Ispanijoje pasiekė ir be lietuvių indėlio

Lauryno Biručio bei Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (12-22) sekmadienio popietę Ispanijos ACB pirmenybių mače svečiuose 94:83 (25:19, 19:18, 23:26, 27:20) pranoko Madrido „Estudiantes“ (9-26).
Laurynas Beliauskas
Laurynas Beliauskas / Obradoiro klubo nuotr.

L.Birutis šiame mače nerungtyniavo, o L.Beliauskui nepavyko pratęsti solidžių pasirodymų ACB čempionate serijos.

Iki šio susitikimo 24-erių gynėjas per pastarąsias ketverias rungtynes vidutiniškai rinko po 10 taškų, tačiau Madride rungtyniavo tik 9 minutes, per kurias spėjo pramesti vienintelį dvitaškį, atkovoti 1 kamuolį, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą, bet prarasti 2 kamuolius, tiek pat kartų prasižengti ir surinkti -3 naudingumo balus.

Nugalėtojų ekipoje fantastišką pasirodymą surengė Kassius Robertsonas, pelnęs net 31 tašką.

16 taškų jiems pridėjo Mike'as Daumas (7 atk. kam., 22 naud. bal.), 11 – Steveno Enocho sąskaitoje.

Šeimininkų gretose siautėjo Aleksa Avramovičius (32 tšk.), dvigubu dubliu išsiskyrė ir Angelis Delgado (20 tšk., 11 atk. kam., 26 naud. bal.).

„Obradoiro“ klubas Ispanijoje yra 14-tas, „Estudiantes“ – 17-tas.