2021 02 12

Pabudo po pertraukos: A.Juškevičius vedė „Parma“ ekipą į pergalę

Adas Juškevičius žaidė puikiai, o po pertraukos aukštesnę pavarą įjungusi lietuviškoji Permės „Parma“ VTB Vieningosios lygos rungtynėse 85:72 (18:26, 14:21, 29:11, 24:14) įveikė Talino „Kalev“.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / VTB nuotr.

Pirmąją rungtynių pusę Kazio Maksvyčio auklėtiniai pralaimėjo 32:47, bet trečią ir ketvirtą kėlinius laimėjo stulbinančiai – 53:25.

A.Juškevičius per 29 minutes pelnė 24 taškus (0/1 dvit., 5/5 trit., 9/9 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo 5 varžovų pražangas, 4 kartus suklydo, perėmė 1 kamuolį ir surinko 25 naudingumo balus.

Kai gynėjas buvo aikštėje, Permės ekipa pelnė 10 taškų daugiau nei varžovai.

Kitas „Parma“ lietuvis Eigirdas Žukauskas per 29 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, kartą blokavo metimą, ir perėmė 2 kamuolius. Jo sąskaitoje – 14 naudingumo balų.

E.Žukauskui būnant aikštėje, „Parma“ pelnė net 27 taškais daugiau nei „Kalev“.

Pralaimėjusiems Marcusas Keene'as surinko 25 taškus, išprovokavo 7 pražangas, bet prarado net 5 kamuolius.

Po varžovų klaidų, kurių jie padarė net 25, „Parma“ pelnė 27 taškus, „Kalev“ tokiu būdu surinko 13.

Permės ekipa pataikė 42 proc. dvitaškių (11/26) ir 45 proc. tritaškių (14/31).

„Kalev“: M.Keene'as 25, K.Hermetas 11, J.Joesaaras 8, J.Kaufmanis 7.

„Parma“: A.Juškevičius 24, B.Savovičius 13, M.Mejeris (9 atk. kam.) ir E.Žukauskas po 10.