2023 06 08

„Panathinaikos“ nukovė „Oly“ ir išlygino serijos rezultatą

Graikijos pusfinalio serijoje tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiakos“ – vis karščiau. Ketvirtadienio vakarą PAO su dviem lietuviais namuose 67:65 parklupdė savo oponentus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“ nuotr. / IPA MilestoneMedia/PA Images

Prieš šį mačą „Oly“ prieš savo principinius oponentus buvo laimėję 14 tarpusavio akistatų iš eilės.

Nugalėtojams Marius Grigonis per 33 minutes surinko 8 taškus (2/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius bei kartą prasižengė.

Artūras Gudaitis per 23 minutes surinko 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, gavo ir išprovokavo po 2 pražangas.

Šiame mače Pirėjo komandai dėl ligos nepadėjo Kostas Sloukas, o Aleksandras Vezenkovas patyrė traumą.

Maža to, mačo nebaigė ir nesportinę bei techninę pražangas ketvirtajame kėlinyje gavęs Thomasas Walkupas.

Po 12 taškų nugalėtojams surinko Parisas Lee ir Mateuszas Ponitka.

Pirėjo klubui 15 taškų pelnė Kostas Papanikolaou, 14 – Th.Walkupas.