„Panathinaikos“ su M.Grigoniu lengvai laimėjo Atėnų derbį

Atėnų „Panathinaikos“ (17-1) reabilitavosi po patirto pirmojo pralaimėjimo Graikijos krepšinio lygoje praėjusią savaitę. „Žalieji“ su Mariumi Grigoniu išvykoje 89:69 (28:16, 20:19, 20:18, 21:16) nugalėjo kitą sostinės klubą Atėnų AEK (7-11).

PAO prieš savaitę 70:73 nusileido Salonikų „Aris“ ir tai buvo pirmas šios komandos pralaimėjimas vietinėse pirmenybėse po 16 pergalių iš eilės.

Vis dėlto šį kartą Ergino Atamano komandai problemų neiškilo.

Jau pirmajame kėlinyje „Panathinaikos“ atitrūko 28:13, o per likusią mačo dalį svečiai beveik visą laiką turėjo dviženklį pranašumą. AEK buvo priartėję iki 6 taškų po ilgosios pertraukos (48:54), tačiau Eurolygos komanda į tai atsakė spurtu 11:2 ir vėl atitrūkusi neleido oponentams pagalvoti apie intrigą.

M.Grigonis nugalėtojams per beveik 21 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, du kartus suklydo ir sykį prasižengė.

AEK gretose dėl traumos nerungtyniavo Mindaugas Kuzminskas.

Nugalėtojams Kendrickas Nunnas pelnė 19 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius. AEK klube Jordanas McRae pasižymėjo 15 taškų ir 5 rezultatyvių perdavimų rodikliais.

„Panathinaikos“ Graikijos čempionate yra pirmas, AEK – aštunta.