Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 06 18

Pasismagino: R.Giedraitis su ALBA šventė solidžią pergalę atkrintamųjų starte

Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA ekipa neturėjo vargo Vokietijos čempionato ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse, tačiau atsipalaidavo kiek per anksti. Lietuvio atstovaujama komanda 93:69 (23:17, 29:12, 26:9, 15:31) nugalėjo „BG Gottingen“ klubą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / „Scanpix“ nuotr.

R.Giedraitis per 30 minučių pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei keturis kartus prasižengė.

Getingeno komandai viltys ėmė tirpti dar pirmoje rungtynių dalyje, kai ALBA antrąjį kėlinį laimėjo net 17 taškų skirtumu ir susikrovė jau 23 taškų pranašumą.

Po pertraukos Berlyno ekipa šovė į priekį dar smarkiau ir pradėjo varžovų traiškymą.

Vis dėlto „BG Gottingen“ rado jėgų, o ALBA kiek prisnūdo paskutiniame kėlinyje, kurį berlyniečiai pralaimėjo net 15:31.

Peytonas Siva su 15 taškų buvo rezultatyviausias ALBA gretose, Tyleris Cavanaughtas pridėjo 13 taškų.

ALBA komandai atsakomosiose rungtynėse reikės nepralaimėti didesniu nei 23 taškų skirtumu.

Primename, kad Vokietijos čempionato atkrintamosiose komandos žaidžia dvejas rungtynes tarpusavyje, o tolyn žengia ta ekipa, kuri turi geresnį dviejų susitikimų santykį.

„BG Gottingen“: M.Andričius 13, J.Kokas 10, B.Hundtas 9, A.Ruoffas 8 (8 rez. perd.).

ALBA: P.Siva 15 (5 rez. perd.), T.Cavanaughtas 13 (6 atk. kam.), N.Giffey ir L.Sikma po 11, R.Giedraitis 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant