2021 12 23

Paskutinėse metų rungtynėse – Ado Juškevičiaus tritaškių fejerverkas

Paskutines rungtynes šiais kalendoriniais metais sužaidė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (5-4) ekipa. Ji VTB Vieningosios lygos susitikime svečiuose 78:61 (16:16, 18:17, 33:13, 11:15) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“(3-6).
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / VTB nuotr.

Sibire rungtyniavusiai Permės ekipai pergalę lėmė įspūdingai (33:13) laimėtas trečiasis kėlinys, kuriame žibėjo Adas Juškevičius.

Lietuvis pataikė net keturis tritaškius iš eilės, o jo komanda susikrovė 25 taškų persvarą, kurios per likusią mačo dalį nebeiššvaistė.

A.Juškevičius šiose rungtynėse per 33 minutes pelnė 15 taškų (5/9 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir surinko 17 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Eigirdas Žukauskas per 22 minutes pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 4 klaidomis ir 6 naudingumo balais.

„Parma“ klubui ši pergalė leido pavyti Krasnodaro „Lokomotiv“ ir Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ klubus, su kuriais dabar dalijamasi 5-7 vietos.

„Jenisej“: Bryntonas Lemaras 15, Darralas Willisas ir Rionas Brownas (6/8 baud.) po 9.

„Parma“: Marekas Mejeris 24 (12 atk. kam.), Artiomas Parachovskis 18 (8 atk. kam.), Adas Juškevičius 15, Jeremiah Hillas 8 (13 rez. perd.).