2020 11 09

Patenkintas Šaras kvatojo po ukrainiečio pokšto apie meilužę

Šarūnas Jasikevičius patenkintas. Jo auklėtiniai užtikrintai susitvarkė su Madrido „Estudiantes“ Ispanijoje 92:78, o po rungtynių Lietuvos treneris galėjo pagirti tiek visą komandą, tiek pokštais apie meilužę tiesioginį eterį sprogdinusį 219 cm ūgio ukrainietį.

Lietuvis Dovydas Giedraitis atidarė rungtynes tritaškiu, bet tai buvo pirmas ir vienintelis kartas, kada „Estudiantes“ buvo priekyje.

„Barca“ jau 15-ą rungtynių minutę dominavo aikštėje 43:17 ir iš Madrido išsivežė lengvą pergalytę.

Užtat toks lengvas pasivaikščiojimas suteikė smagių emocijų „Barcelona“ vyrams. Antai sezono mačą sužaidusiam ukrainiečiui Artiomui Pustovyi'ui, kuris po rungtynių juokavo į Ispanijos televizijos kameras.

„Ačiū vyrukams, kad siuntė man kamuolius“, – apsikabinęs 200-ąjį mačą Ispanijoje sužaidusį Nikolą Mirotičių, anglų kalba džiaugėsi ukrainietis, pavadinęs bendražygį „savo amigo, legenda“.

Vidurio puolėjas pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus ir tryško džiaugsmu.

„Naudodamasis proga norėčiau perduoti linkėjimus savo žmonai Ninai, sakau labas mano vaikeliui – myliu tave! Ir dar perduodu linkėjimus savo meilužei... Juokauju, aš neturiu meilužės!“ – smaginosi A.Pustovyi'us.

Kvatojo ir Ispanijos televizijos komentatoriai, ir Šarūnas Jasikevičius, šalia girdėjęs visą interviu.

Pats Šaras buvo labai patenkintas savo auklėtinių pasirodymu.

„Tai buvo labai solidžios rungtynės. Buvo šiek tiek pakilimų ir nuopuolių, tačiau bendrai, žaidėme tikrai gerai“, – reziumavo „Barcelona“ vyr. treneris.

Jis taip pat džiaugėsi A.Pustovyi'aus pasirodymu.

„Aš labai patenkintas dėl Artiomo žaidimo. Jis žengė ant parketo antroje pusėje ir mums buvo svarbus, – pabrėžė Šaras. – Tai buvo gera komandinė pergalė, prie kurios prisidėjo visi.“

„Estudiantes“ bandė spardytis žaisdami fizišką krepšinį. „Barcelona“ nuo baudų metimo linijos krepšį atakavo net 33 kartus (pataikė 23), kai priešininkai – vos 8.

Tačiau per minutės pertraukėlę Šaras vaizdingai ragino savo auklėtinius nebijoti grubaus varžovų pasipriešinimo.

„Aš suprantu, kad jie bando iš jūsų išbauduoti visą „š“, bet nesustokit, eikit į baudos aikštelę ir naudokitės tuo“, – savo auklėtiniams dėstė Š.Jasikevičius.

„Barcelona“ krepšininkams tai buvo 7-oji pergalė per 9 Ispanijos lygos turus.

Artimiausias rungtynes katalonai žais ketvirtadienį – Eurolygoje su Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant